چهارشنبه , شهریور ۲۸ ۱۳۹۷
تازه های باخیش

غذاهایی که شوهرتان را عاشق میکند

غذاهایی که شوهر شما را عاشق می کند

یکی از راه های ساده برای خوش اخلاق کردن و عاشق کردن شوهر این است که به او غذاهای پروتئینی بدهید. با مجله باخیش همراه باشید.

عاشق کردن شوهر با غذا

روش های بسیاری برای عاشق کردن شوهر وجود دارد. یک زن عاقل سعی میکند همه این راهها را بشناسد تا بتواند زندگی بهتری برای خودش و همسرش بسازد.

براساس تحقیقات انجام گرفته مردها هنگامی که با همسران مورد علاقه خود غذا می خورند بیشتر تمایل به خوردن غذاهای پروتئینی و گوشتی پیدا می کنند و حتی امکان بیشتری برای شکستن رژیم غذایی توسط آن ها وجود دارد.

غذاهایی که شوهرتان را عاشق میکند

عاشق کردن شوهر با غذاهای پروتئینی

این در حالیست که در مواقع عادی مردها بیشتر تمایل به داشتن رژیم غذایی برای جلوگیری از چاقی دارند و بیشتر کربوهیدرات و سبزیجات و سالاد مصرف می کنند.

پژوهشگران بر این اساس به بانوان توصیه می کنند از دقت در زمینه انتخاب نوع مواد غذایی توسط همسران خود می توانند درجه و علاقه مندی آن ها به خودشان را شناسایی کنند.

براساس تحقیقات نوع انتخاب مواد غذایی توسط زنان و مردان با هم متفاوت است و به طور مثال مردان غذای سرد را حتی مصرف می کنند در صورتی که زنان به غذاهای گرم علاقه مند هستند.

مردان اغلب حجم بیشتری از غذا را سفارش می دهند و تمام غذای خود را می خورند در صورتی که زنان حجم کمتری از غذا را سفارش و معمولاً تمام غذای خود موجود در بشقاب خود را نمی خورند.

مردان بیشتر می توانند تمام روز را گرسنه بمانند در صورتی که زنان نیاز بیشتری به خوردن غذا در طول دارند. محققان این نتایج را با بررسی بر روی عادات غذایی 150 فرد بزرگسال در طول دو هفته آزمایش بدست آورده اند.

کارشناسان بر این اساس به بانوان توصیه می کنند در صورت تمایل به عاشق کردن شوهر به آن ها غذاهای پروتئینی دهند.

اینم جالبه!

عمو پورنگ داریوش فرضیایی و خانواده اش در مجله خانواده سبز

جدیدترین شماره مجله خانواده سبز تصویر روی جلد خود را به عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *