چهارشنبه , شهریور ۲۸ ۱۳۹۷
تازه های باخیش

چرا موهایتان می سوزد؟

سوختن مو یکی از مشکلات عمده ای است که خانم ها دچارش می شوند. سوختن مو یا همان زبر شدن و دو شاخه شدن نوک موها دلایل زیادی دارند که معمولا خانم ها تنها دلیل این مشکل را رنگ کردن مو می دانند. با باخیش همراه باشید.

چرا موهایتان می سوزد؟

چرا موهایتان می سوزد؟

زمانی که از حمام می آیید سعی کنید تا زمانی که موهایتان کاملا خشک نشده است به آن شانه نزنید. این کار موهایتان را می خشکاند. قبل از خشک شدن کامل هم می توانید با موادی مثل روغن زیتون، روغن نارگیل یا سرم مو مقداری موهایتان را ماساژ دهید تا آن موهای خشکتان تغذیه شوند.

اما برخی از مواقع که عجله دارید و نمی توانید صبر کنید که موهایتان کامل خشک شود، خیلی باید حواستان به وسایل خشک کننده مو باشد. قبل از آن که بخواهید از سشوار، بابلیس یا اتوی مو استفاده کنید به همان روشی که گفتیم موهایتان را چرب یا مرطوب کنید.

از کرم مو هم می توانید برای مرطوب کردن موهایتان استفاده کنید. بعد از آن که کمی از نم موهایتان گرفته شد حالا اگر می خواهید با وسایل گرمایشی خشک کرده و حالتشان دهید این کار را با دقت کامل انجام دهید.

برس مو اول این که حواستان باشد از چه برندهایی برای وسایل گرمایشی موهایتان استفاده می کنید. این روزها اگر بخواهید بابلیس و سشوار و اتوی مو بخرید بازار از برندهای مختلف پر است اما بدانید که سشوارهایی که موتورهایی با قدرت بالای 2200 وات دارند و سه حالت تنظیم حرارت با قابلیت تنظیم فشارباد دارند یا این که مجهز به عملکرد آیونیک هستند و از سیستم دیسپانسر هم بهره می برند به موهایتان آسیب نمی رسانند.

یا اگر در مسافرت هستید و نمی توانید سشوارهای سنگین همراه ببرید از سشوارهای مسافری با قدرت 1200 وات استفاده کنید اما یادتان نرود که عملکرد آیونیک هم داشته باشد.

بابلیس های حرفه ای و بابلیس مخروطی هم که سه سر سرامیکی با سایزهای متفاوت داشته باشند به دردتان می خورد یا برای انتخاب اتو موی خوب به سراغ اتو موهای سوپر سرامیک شانه دار، اتو موی تیتانیوم حرفه ای، اتو موی سوپر سرامیک، اتو موی سرامیکی حرفه ای هم می توانید بروید.

در این میان در کنار برندهای اروپایی اگر خواستید از وسایل خشک کننده و حالت دهنده مو آسیایی خرید کنید ما اکسیژن که محصول کره است را به شما معرفی می کنیم. در هر صورت تمام سعیتان را بکنید که حواستان به موهایتان باشد تا خشک نشوند و نسوزند به این دلیل که بعد از 30 سالگی دیگر موهایی که جایگزین موهای قبلی می شوند کیفیت قبل را ندارند و حساس تر هم هستند و به زودی خشک یا سوخته می شوند.

اینم جالبه!

10 راه برای سریع حاضر شدن خانم ها

آیا شده تا به حال فقط چند دقیقه برای حاضر شدن زمان داشته باشید و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *