چهارشنبه , شهریور ۲۸ ۱۳۹۷
تازه های باخیش

خانم ها در خانه چه لباس هایی بپوشند؟

خانم ها در خانه چه لباس هایی بپوشند

خانم ها در خانه چه لباس هایی بپوشند

خانم ها باید همان‌طور که به لباس های خارج از خانه اهمیت می دهند به لباس های داخل خانه نیز اهمیت بدهند و شیک پوش باشند. با باخیش همراه باشید.

مدل لباس خانم ها در خانه

انتخاب لباس خانم ها برای منزل نیز دارای اصول و قواعدی برای انتخاب هست که خوب هست این موارد هر چند کوچک را برای خرید لباس منزل در نظر بگیریم.

خانم ها در خانه چه لباس هایی بپوشند

مدل لباس خانم ها در منزل

لکه های وایتکس روی دامن، دررفتگی ساق شلواری ها، سوراخ های تریکوی تی شرت ها و لباس های سفیدی که در لباسشویی صورتی شده اند، مناسب پوشیدن در خانه نیستند. همه را بدهید بروند. پیشنهاد:یک دست لباس کهنه را برای کار با سفیدکننده و گذاشتن رنگ مو در خانه نگه دارید!

لباس خواب

قرار نیست لباس خواب های تنگ، ساتن و گیپور را در طول روز هم بپوشید. این لباس ها را برای وقتش نگهدارید و در خانه جوری لباس بپوشید که راحت باشید.

زیرپوش های نامناسب

زیرپوش های کهنه که کش هایشان در رفته، قزن هایشان خراب شده، درزهایشان باز شده و چرک مرده شده اند، جایشان مستقیم در سطل زباله است. بی خیال لنگه به لنگه پوشیدن شان هم شوید. زیرپوش ها را ست بخرید و ست بپوشید.

لباس های سخت

لباس هایی که چروک می شوند، دامن های تنگی که نمی توانید به راحتی با آن بنشینید، لباس زیرهای تنگ و سفت و لگینگ های پلاستیکی برای خانه مناسب نیستند. در خانه قرار است راحت باشید. حتی خوش تیپی هم نباید باعث شود راحتی را فدا کنید.

خانم ها در خانه چه لباس هایی بپوشند

لباس خانگی خانم ها

لباس های تنگ یا گشاد

سایز را جدی بگیرید حتی در خانه بخاطر راحتی سراغ شلوارهای سه سایز بزرگ تر و تی شرت هایی که سرآستین شان تا آرنج می آیند نروید. لباس های خیلی تنگ را هم بی خیال شوید به خصوص اگر اضافه وزن دارید.

ست کنید

بلوز و شلوارهای ست خانگی زیادند. برندهای خوب ایرانی هم هستند که این جور لباس ها را تولید می کنند. از هالیدی و سارک بگیر تا نیکوتن پوش و البسکو. به ترکیب رنگ هایتان خوب فکر کنید. سعی کنید ترکیبی از رنگ های شاد و زنده و رنگ های خنثی و مات را انتخاب کنید. سرتاپا قرمز یا پا تا سر خاکستری نپوشید. سعی کنید سراغ رنگ هایی بروید که بیرون از خانه کمتر می پوشید. مثلا اگر بیرون دائم مشکی تن می کنید، در خانه سراغ سفید و فسفری ها بروید.

نخی بپوشید

این یک توصیه کلی برای هر لباسی است که قرار است مدت زیادی بپوشید و در آن راحت باشید. بنابراین برای لباس خانه هم پارچه نخی را انتخاب کنید. لباس های چسبان درصد بالاتری از پلاستیک را دارند. پس لگینگ و تاپ های تنگ را زیاد نپوشید.

حالا چیکار کنم؟

بروید سراغ کشوی لباس هایتان. لباس های کهنه و رنگ و رو رفته را بدهید بروند. دست و دل باز باشید. هر تی شرت/تاپ/بلوز را با یک شلوار/شلوارک/دامن ست کنید و با هم تا کنید و در کشو بگذارید. پیراهن ها را هم جداگانه تا کنید. لباس ها را بر اساس سبک شان در کشو مرتب کنید تا هر بار برای انتخاب لباس دنبال یک مدل متنوع نگردید.

اگر لباس هایی مانده که چیزی برای ست کردن ندارند، از آن ها عکس بگیرید. هر وقت به خرید لباس رفتید، اولویت تان را خریدن تکه مناسب برای ست کردن با آن لباس بگذارید.

اینم جالبه!

مدل دکوراسیون و چیدمان اتاق مهمان

طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی خانه و انتخاب بخش‌های دکوراتیو فضاهای شخصی منزل به خودی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *