دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
تازه های باخیش

رابطه جنسی زن با اسب در سوئیس

رابطه جنسی زن با اسب در سوئیس

رابطه جنسی زن با اسب در سوئیس

به گزارش مجله باخیش: اکثر از مردم غیر مسلمان در جهان روابط جنسی مستحکمی با حیوانات مختلف نظیر اسب و سگ دارند.

بیشترین حیواناتی که مردان از آنها سوء استفاده می کنند اسب ها و سگ ها هستند و همچنین حیوانات مورد علاقه این زنان فاسد اسب و الاغ هستند.

بنیاد دفاع از حقوق حیوانات کشور سویس اعلام کرد که میزان تجاوز و سوء استفاده جنسی از حیوانات و بخصوص اسب ها در این کشور رو به افزایش گذاشته است به گونه ای که در سال 2014 میزان سوء استفاده جنسی از حیوانات حدود 10 درصد نسبت به سال قبل تر از آن افزایش داشته است.

همین آمار نسبت به یک دهه قبل 3 برابر شده است.

رابطه جنسی دختر جوان با اسب نر

بنیاد حقوق حیوانات در سویس با اظهار نگرانی از این روند یادآور شده که میزان سوء استفاده جنسی از اسب در این میان وضع نگران کننده تری نسبت به سایر حیوانات دارد.

سوء استفاده جنسی زنان از اسب های نر در سوئیس

در کشور سویس 110000 اسب در 18000 مزرعه وجود دارد و روزنامه 20 دقیقه سویس منتشر کرده است می توان گفت بیشتر از 10000 (ده هزار) نفر دز سویس متهم به سوء استفاده جنسی از حیوانات هستند که در این میان اسب ها از قربانیان مهم این سوء استفاده ها هستند.

این روزنامه یادآور می شود در این گونه موارد معمولا دسترسی به آمار واقعی بسیار دشوار است و آمار ثبت شده تنها بخش کوچکی از آمار واقعی را در بر می گیرد.

کشور سویس تنها حدود 7 میلیون نفر جمعیت دارد. بسیاری بر این عقیده اند رواج عقیده‌ی پوچ گرایی و ولنگاری افراطی و انحراف جنسی از عوامل این رفتار ضد اخلاقی و غیر انسانی است.

اینم جالبه!

تجهیزات وای فای ایران توسط عراق توقیف شد

تجهیزات وای فای ایران توسط عراق توقیف شد نیروهای امنیتی عراق، تجهیزات وای فای ایران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *